Keksiukai

Keksiukų skoniai:

Vaniliniai purūs keksiukai

Šokoladiniai keksiukai

Gaivūs jogurtiniai keksiukai

Varškės keksiukai

 

Įdarai:

Keksiukai su karamele

Keksiukai su “Mars” užpilu

Keksiukai su “Bounty” užpilu

Keksiukai su įvairių uogų džemu

Keksiukai su tirpintu šokoladu

Keksiukai su konservuotomis vyšniomis

Kremai:

Purios kremo kepurėlės: vanilės , grietinėlės, oreo sausainių ar šokolado skonio.

 

Priedai:

Saldūs priedai: galimos visos Jūsų mėgstamos variacijos! Nuo labai saldaus keksiuko su šokoladu ir saldumynais iki lengvo puraus pavasarinio skonio su šviežiomis uogomis.

Dekoratyviniai priedai: gyvos gėlės – neįprastas akcentas ypač tinkantis dovanai. Gėlės apvyniojamos kelis kartus maistine plėvele, todėl neturi jokio sąlyčio su kremu.

Keksiukai su nuotraukomis, užrašais ar logotipais

Ant keksiuko gali būti uždėta Jūsų pasirinkta nuotrauka, užrašas arba logotipas.

  • Nuotraukos: gali būti spalvotos arba juodai baltos. Svarbu, kad nuotrauka būtų kuo geresnės kokybės.

Nes Jūsų akimirka kartu yra saldi!

  • Užrašas: parenkamas užrašo dydis, šriftas bei norimo teksto spalva.

Puikus sprendimas pakviesti liudininkus į Jūsų vestuves arba krikšto tėvelius į krikštynas. Kad būtų įdomiau užrašą galima talpinti ne ant vieno keksiuko, bet išdėlioti po visą  dėžutę!

  • Logo: saldi dovana Jūsų vadovui arba kolegoms! O darbo vakarėlyje keksiukai su Jūsų įmonės logotipu nepaliks nei vieno abejingu.

Keksiukai su pipetėmis

     Kas tai yra? Tai mažos pipetės su saldžiu įvairaus skonio likeriu arba sirupu! Tai įspūdingai atrodantis keksiukų akcentas, kuris suteikia jiems dangiško skonio.

Kaip rekomenduojama valgyti:

Jums tereikia išimti pipetę iš kremo ir išspausti turinį ant keksiuko paviršiaus arba po pirmo kąsnelio –  į keksiuko vidų.

Jeigu keksiuką valgysite su įrankiais, rekomenduojama iš karto padalinti jį į dvi dalis ir išspausti pipetės turinį į vidų.

Jūs galite pasirinkti patinkančią pipetės formą.

Išsirinkti likerio arba sirupo skonį.

Pipetė – tai priedas, kuris nebūtinai turi būti ant kiekvieno keksiuko. Pagal jūsų pasirinkimą ji gali puošti vieną, du ar kelis keksiukus iš esančių dėžutėje.

“Gift box”

       Dėžutės su keksiukais ir gėlėmis/dekoracijomis/jūsų dovanomis. Galimos įvairios kompozicijos, kurios tiks būtent Jūsų šventei. Juk kartais taip norisi nustebinti artimą žmogų originalia dovana, bet tam labai dažnai trūksta idėjų arba laiko. Galimas puikus kompozicijos variantas iš trijų sudedamųjų: gyvos gėlės, saldūs keksiukai ir nepamirštama dovana!

 

      Naujiena- dėžutė, kurioje bus 6 Jūsų pasirinkto skonio/dizaino keksiukai (su nuotraukomis, logo, užrašais, pipetėmis ir įvairiais papuošimais) ir BRAŠKĖS ŠOKOLADE su skaniais papuošimais (jos gali būti priderintos prie keksiukų)! Braškės gali būti įvairiausių spalvų. Jos bus atskirai supakuotos į skaidrią dėžutę su auksiniu pagrindu, bei kiekviena bus įdėta į atskirą popieriuką. Taip pat dėžutė bus atskirai perrišama juostele.

Įpakavimas

Dėžutė – tai keksiukų namai, kuriuose jie turi jaustis saugiai ir atrodyti gražiai.

Mano dėžutės garantuoja ne tik saugų transportavimą, produkto saugumą bei stabilumą, bet ir estetišką pateikimą.

  • Dėžutės yra baltos, matinės, su langeliu per visą dėžutę.
  • Galite pasirinkti norimą kiekį keksiukų dėžutėje: 1vnt, 3vnt, 4 vnt, 6 vnt, 9 vnt, 12 vnt. (įmanomas didesnis keksiukų kiekis Jūsų šventiniam stalui)
  • Dekoruotos sidabrine juostele, kortele ir lipduku, kurie užtikrina dėžutės sandarumą.

(kiekvienai šventei yra pritaikoma juostelės spalva)